SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENAULT-LAGUNA GT-1.9dCi --PA DOGAN--2999Euro
Çmimi :
€2,999.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '16
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
123,419
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
134976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje Perfekte.
Preardhja eshte nga ZVICRA.
Posedon Navigacion/ GPS eshte fullEkstra.

-----------------------PA DOGAN--2999Euro-----------------------------
Informata rreth publikuesit
Oktaj
Prizren
+37745355541
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »