SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW-TOURAN 1.9TDI DSG--me dogan te paguar
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
239,399
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
134978
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje perfekte.
Preardhja eshte nga ZVICRA.
ME DOGAN TE PAGUAR
Informata rreth publikuesit
Oktaj
Prizren
+37745355541
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »