SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes mercedesin 190. 1991
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '16
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1991
ID e produktit :
134980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen mercedes benz esht shum i rujten siq shihet ne foto vetura esht ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per investim asni cent. te gjitha serviset e kryera me rregull.ju garantoj. interierin e ka shum te rujten per arsye qe rrin ne garazhd nuk e kap dilli. kilometrat i ka te pa prekne. e shes per arsye se i kom 3 vetura e nuk eperdori. gomat e reja i ka fellnet alumin 15' per ma shum infornata muni me ardh me pa veturen gjindemi ne piskot. pres bleres seriozPostuar nëpërmjet celularit.+36644156878 +37744627886
Informata rreth publikuesit
Lindion B.
Ochtrup
+37744156878 +37744627886
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »