SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C4 Automatik 1.6 HDI 2007
Çmimi :
€4,850.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:49
Lloji :
Citroën
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
157,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2007
ID e produktit :
134990
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen C4 viti 2007, Dizel, 5 dyre 1.6 hdi 110 ps, Automatik, senzora para e mrapa, klim automatike, tempomat, komanda ne vollon, karrikat me nxemje, shpejtsi ne vollon, full full i ka 157 mi km të garantuara qmim 4850 euro pa dogan Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besi
Prishtinë
044182140
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »