SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 2.0 TDI HIGHLINE DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:42
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
159,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
134999
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e hirit metalike , 5 dyer ,5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komadnat ne timon ,
ulset allkatare , ulset me ngrohje , ulset elektrike ,
ulset sport, , navigacion GPS TV HD DVD ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , tempomat , bordkompjuter ,
radio CD SD CARD , abs ,
esp , airbag , dritaret elektrike ,
mbyllje elektrike , fellne . etj FULL OPSIONE
Tel: +386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »