SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda Lead 100
Çmimi :
€670.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
135000
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Honda Lead 100cc, viti 2007
Gjendje shume te mire
I ardhune nga Zvicrra
Pa dogan

Viber: +38649502050
Informata rreth publikuesit
Dugi
Prishtinë
049502050
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »