SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
135015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 ne gjendje shum te mirePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sead
Prishtinë
37744534000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »