SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes VW Bora 1.9 TDI, 74 kw - 101 ps, viti 2002 , modeli Champ
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:49
Lloji :
Volkswagen/VW Bora
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
227,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
135027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Bora 1.9 TDI, 74 kw - 101 ps, viti 2002 e dalur ne qarkullim me 2005 , modeli Champ, klimatronik , tempomat , abs, esp, timon levizes, vetura eshte shum e ruajtur si ne interier po ashtu edhe ne karoseri. Pres blerës serioz.Vetura është e qlajmruar dhe e gatshme per Doganim. Nr.kontakti ne nr. Tel. 044 141 700 si dhe ipko & viber +386 49 380 776.
CiPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edi
Gjakovë
+37744141700 *dhe Ipko 049 380 776(*)
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »