SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hundaj getz
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '16
Lloji :
Hyundai Getz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2003
ID e produktit :
135034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes hundaj getz 1.3 benzin ne gjendje shum te mir teknile dhe optike per ma shum informata na kontaktoni

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lekë
Prishtinë
044/049 150803
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »