SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 5 SPORT LINE 2.0 TDI RKS
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:55
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
135036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 5 SPORT LINE 2.0 TDI
11MUJ REXHISTRIM
6 SHPEJTSI
KLIM TRONIK
FELLNE
ESP
XHAMA ME RRYM
KILOMETRA ME LIBER SERVISI
KONTAKT: +37744672282 + viber & 049 100 920Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Latif
Prishtinë
377 44 672 282
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »