SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
135040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 2001 1.9 tdi i thjesht ne gjendje shum te mir teknike dhe fizike vetura posedon ac klim shiber mbyllje qendrore me telekomand abs esp etj per info 044 455 337 049 455 337

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
premton
Prishtinë
044 852208
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »