SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 4 1.9 tdi (di) tkuqe 2002
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
135044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 tdi (di) t kuqe 2002 special edition, Golfi e ka servisin e krym dhe sapo te ndruar kaishin robraqne dhe 12 muaj regjistrim.Me ni fjal golfi eshte ne gjendje shum te mir si jasht ashtu edhe mrena nuk ka nevoj per asnje investim.Boj ndrim edhe me vetur tjeter. Per me shum informata kontaktoni ne numrin +377 44 264 491
Informata rreth publikuesit
Nazmi
Prishtinë
044-182-128
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »