SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw530
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '17
Lloji :
BMW 3,0 D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
135048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 530 full extra
Bojm edhe ndrrim i munshem me veture ma te Vogel
Vibeer +355675444317Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Imi Naimi
049558144
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »