SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet peugeot 207 1.6 diesel
Çmimi fillestar :
€6,200.00
Ju kurseni :
€600.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€5,600.00 Çmimi rritet në €6,200.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:11
Lloji :
Peugeot 207
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
ID e produktit :
135051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peugeot 207 1.6 diesel ne gjendje shum te mir posedon klim abs xhama elektronik komanda n vollan tempomat mund te kontaktoni edhe ne viber ne ket numer 0037745531088
Informata rreth publikuesit
Dorart
Ferizaj
045531088
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »