SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€4,650.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
267,800
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
135053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte tip top posedon bord kompjuterik 4motion(4x4) tempomat goma dimrit senzor parkimi nxemje karika etj viber +38649500691Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sahit
Prishtinë
049500691
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »