SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET YAMAHA MT-07 NIGHT FLUO 2016
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '16
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
135054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Yamaha mt-07 Night Fluo i cili eshte edition i yamaha MT-07 për vitin 2016.

Motorri ka 3 VJET GARANCION te Auto Kacandolli.
Osht i regjistrum dhe sigurimin e ka te kompletum deri ne vitin 2018.

Motori osht ble në Qershor 2016.
Osht i servisum edhe mbajtun me rregull.
Kilometrazha e kaluar: 2 450 km

Motorri ka ekstra keto:
Protektorat e motorrit
Protektorat ne rroten e pare

Bashk me motorr i shes (perfshihen ne qmim):
Kacigen SHARK SKWAL (vlera 215euro)
Dainese Backprotector (vlera 80euro)

Pranoj KESH ose mund të konsideroj ndërrim me veturë.

Per ma shume info kontakto ne tel ose viber.
Informata rreth publikuesit
Labi
Prishtinë
049454541
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »