SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtet elte 2.4
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '16
Lloji :
VW CROSS
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
24,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2002
ID e produktit :
135056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Esht ne gjendje shum te mir kaishin dhemzor e ka me rryp

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Vushtrri
049704796
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »