SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2008
ID e produktit :
135057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a6 ne gjendje shum te mire Full oppsion

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sead
Prishtinë
37744534000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »