SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
135058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 ne gjendje shum te mire 2.0 6 shpejtsi regjistrim 7 'muj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sead
Prishtinë
37744534000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »