SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Stilo 1.9 JTD
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:41
Lloji :
Fiat Stilo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
135064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Fiat Stilo
-Viti i prodhimit 2002
-Motorri 1.9 Dizel
-I regjistruar Rks
-Klim
-Shume ne gjendje te mire
Kontakti 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »