SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO NEW MODEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:02
Lloji :
Audi A8
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
85,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
135066
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhë metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale ,timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zez , ulset me ftofje ,
ulset me ngrohje para dhe mbrapa , ulset me masazh , ulset sport ,
ulset elektrike dhe memory , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
navigacion GPS TV HD , , tempomat ,bordkompjuter , mbajtesin e distances DISTRONIC , radio CD SD ,
dritat BI XENON MATRIX HEADLIGHTS sistem , dritat LED para dhe mbrapa , , PERDE , zerimin BOSE ,
dyert me magnet ( SOFT CLOSE) , me dhez pa qels (KEYLESS-GO , , abs , esp , dritaret elekrike ,
airbag , amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC , fellne . etj
FULL OPSION .
Tel:+386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »