SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroën Berlingo
Çmimi :
€2,850.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
135070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroën Berlingo 2004 me dy par guma te reja te veres dhe dimirit posedon librin e servisit me 200000km tkalume regjistrimi i par 2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luan
044677992
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »