SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz 16 22 me Kran
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '16
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
600,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
1988
ID e produktit :
135071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-Benz 16 22 me kran
Kamioni ne gjendje te rregullt i gatshem per pune.


viber 0037745811812
Informata rreth publikuesit
Leotrim
049599523
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »