SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Man 26 463
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '16
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,434
Motori (kubik) :
11967.00
Viti :
1997
ID e produktit :
135076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesh kamionin bashk me rimorkion
Regjitrim Ks

Pres bleres Serioz!
044502501Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatos
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »