SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 5
Çmimi fillestar :
€5,900.00
Ju kurseni :
€100.00 (2% zbritje)
Çmimi :
€5,800.00 Çmimi rritet në €5,900.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,132
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
135078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 2.0 tdi
140ps
6- shpejtsi
i sapo servisuar vaj filtera , rrypi dhembzor
049 684 954
Informata rreth publikuesit
vedat
Vushtrri
049 684 954
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »