SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
135081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 - 1.9 bejm ndrrim me golf 6-7 ose mercedes c ose BMW viti 2010 e nalt .Postuar nëpërmjet celularit.

044-241-657 049-241-657 ju mirëpresum
Informata rreth publikuesit
Driton
Besianë
044241657
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »