SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '16
Lloji :
Audi A5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,230
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
135082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a5 2008 3.0 tdi per me shum me kontaktoni 049819351

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Remi
Erlangen, Germany
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »