SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5 Plus 1.9TDI (viti 2005)
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
135084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shume te mire.
Modeli: Sport Line me interier ngjyre krem.
Karrigat me nxemje.
Me liber servisi (çdo 10.000km).
Rrypin dhembzor dhe zamajcin i ka te ndrruar.
Dy pale goma (dimer & vere), ato te veres jane me fellne alumini, ndersa te dimrit me bandasha te hekurit.
Dritat Xenon/Bi-Xenon.
Informata rreth publikuesit
Besian
Prishtinë
+38649700665
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »