SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 1.9tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:35
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,456
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
135096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 1.9 tdi 77kw. ( 105 peese ) i Ardhun prej Gjermonis me dogan pagume, klim a tronik ulse sport, dritaret elekttro, model sportlain ne gjendje shum te mire info 044681926Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hasim
044 681926
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »