SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opell Meriva 2004
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '16
Lloji :
Opel Meriva
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,481
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
ID e produktit :
135098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opell Meriva -2004-Ka regjistrim deri ne prill te vitit 2017, i ka gomat e dimrit rezerv

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vlera
Pristina
044450031
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »