SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen c3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '16
Lloji :
Citroen C3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
95,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2010
ID e produktit :
135102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen c3 Dogan dhe homologim te paguar Per cdo informate me shum kontaktoni ne:044 481 948049 808 805

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Migros -A
Prishtinë
044481948 049 808 805
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »