SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW POLO 1.9 SDI 2003
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
135117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW POLO 1.9 SDI viti i Prodhimit 2003 i ardhur nga Austria(PA DOGAN) ne gjendje te rregullt posedon liber te servisit per me shum informata mundeni te kontaktoni ne nr: 044/957/484, 044/924/033, 049/242/854 Çmimi i Diskutushem...

VW POLO ka:
Klim (climatronik)
Radio
Xhama Elektronik
Pasqyret Elektronik
Centrall
ABS etj.,,
Informata rreth publikuesit
Armend
Vienna, Austria
Vienna, Austria [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »