SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MB GLK 350 - Diesel
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '16
Lloji :
Mercedes GLK
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
135123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz GLK 350 - Diesel ne gjendje shume te mire teknike dhe kozmetike. I njejti pronar qe nga 2009.

Nderrim i mundshem me nje veture tjeter qe ka vlere te njejte ose me te vogel.

Direkt: +37745815875
Viber: +38649464013
Whatssap: +19433335848
Informata rreth publikuesit
Fetush
Prishtinë
049464013
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »