SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '16
Lloji :
Ford Galaxy
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
135127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-vetura ne gjendje te rregullt
-posedon regjistrim deri Qershor 2017
-kapaciteti: 1.9 TDI(e kuqe)
-regjistruar me 7 ulese
Informata rreth publikuesit
Filiz
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »