SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renault clio
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '16
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
135129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
renault clio 1.9 disel shume gjendje t mir regjistrim nuk ka 1 vjet denim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
nderim
Ferizaj
044414160
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »