SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel vectra
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '16
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
19
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1993
ID e produktit :
135133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
osht gjendje te rregullt i qlajmruar pa denim
Informata rreth publikuesit
albert
Mitrovicë
049279369
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »