SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel astra 1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
135135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel astra 1.9 ne gjendje te rregull rks qe gjasht muaj e ardhur nga zvicrra ose bej ndrrim vetem me mercedes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
049 181587
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »