SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 1.9 TDI ME 6 SHPEJTSI E REGJISTRUAR RKS-05
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:24
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
135139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A4 1.9 TDI ( I )E KUQE
6 SHPEJTSI
KLIMATRONIK
SENZOR PARKIMI
SENZOR SHIU
AIRBAG
ABS
BORD COMPJUTER
DRITA TE MJEGULLES
FELLNE
DRITARE ELEKTRONIKE
ABS
ESP
E REGJISTRUAR RKS NE MENYR TE RREGULLT POSEDON EDHE LETREN E DOGANES
PER ME SHUM 045 209 616
Informata rreth publikuesit
Edonis
045 209 616
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »