SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 306
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
Lloji :
Peugeot 306
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,721
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
135140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 306
Vetura osht ngjendje shum te mir
Vetura posedon:
Klim
Abs
Esp
Guma te dimrit
Spoiler
Dritat xenon
Drita e Mjegulles
Branikat Sport
Motorrin HDI 2.0 me 90 ps
245.456 tkalume
Regjistrimi i Skadon me 13.10.2016
Karrikat Gjysëmlekurt
Karrikat Sport

Vitin i prodhimit 2000
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adonis
Vushtrri
045712244
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »