SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES BENZ E 270 CDI AUTOMATIK TIPTRONIK 2003
Çmimi :
€6,999.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
Lloji :
Mercedes 270
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,154,854
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
ID e produktit :
135160
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES BENZ
E270
AUTOMATIK TIPTRONIK
I REGJISTRUAR RKS (I SKADUAR)
GJENDJE SHUM TE MIR


044838848
049844811


+37744838848
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »