SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 318i COMPACT RKS 1VITË MODEL 2004
Çmimi :
€3,333.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:55
Lloji :
BMW 318
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
189,123
Motori (kubik) :
1796.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
135173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 318i BENZIN COMPACT

E DOGANUAR E REGJISTRUAR NE RKS MARS/2017

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT

VITI I PRODHIMIT 19.08.2003

EXTRA POSEDON:

**KLIMA FUNKSIONALE
**SENZORA TE DRITAVE
**SENZORA TE SHIUT
**DRITA MJEGLLE
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x12
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO E CD MP3 DHE USB
**QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**ALUMIN FELLGA 15COLL ORIGJINALE BMW
**GOMA TE REJA M+S ( 80% )

INFO NE MOBIL +377 45 618.666 & +386 49 333.100

SI DHE NE VIBER : +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 10.00 DERI 22.00
Informata rreth publikuesit
Arten
Prishtinë
377 45 618 666
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »