SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Q7
Çmimi :
€18,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
Lloji :
Audi Q7
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
135182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi Q7 3,0 TDI , 207,000 km me liber sevisi , ngjyre e bardh "perla"
Full extra , Ponoram , kamer parkimi ,sensor parkimi , ulse me nxemje , Navigacion , tempomat , felge, ne gjendje shume te mire , pa asnje defekt !!
Informata rreth publikuesit
Gentrit
Kosovo
Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »