SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lancia Thesis
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
Lancia Thesis
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
ID e produktit :
135185
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje shume te mire teknike dhe optike full ekstra 3.0 v6Postuar nëpërmjet celularit.
049-126-399
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Therandë
049126399
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »