SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Fiesta 1.3 Benxin
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Lloji :
Ford Fiesta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2000
ID e produktit :
135186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Fiesta 1.3 Benxin
I Ardhur Nga Sllovenia
I Pa Doganuar
4 dyerPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Rahovec
049158033
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »