SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHKODA OCTAVIA 1.9 TDI KLIMATRONIK RKS - 2007
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:59
Lloji :
Skoda Octavia
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2006
ID e produktit :
135187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHKODA OCTAVIA 1.9 TDI

VITI I PRODHIMIT : 2006

NGJYRA : HIRI METALIKE

E REXHISTRUAR RKS DERI NE 27.11.2016

VETURA NUK OSHT HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJHER


KLIMATRONIK
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE ETJ...

QMIMI : 4600 EURO

TEL : 044 165 069 / 044 789 729 BLENDI

PRES BLERES SERIOZ

PER TI KERKUAR VETURAT TONA ME LEHT

NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : BLENDI

GJINDEMI TE HOMOLOGIMI
Informata rreth publikuesit
blend
Prishtinë
044 789 729
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »