SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 viti 2004 dizel 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:07
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,000
Motori (kubik) :
1896.00
Viti :
2004
ID e produktit :
135189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Golf 5 viti prodhimit 2004 dizel 1,9 TDI posedon : klim , tempomta , bordkompjuter , gjama elektronik , paqyre elektronik , goma te reja fellne te aluminit i regjistruar ne rks nje vit regjistrim ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044213279
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »