SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C 220 dizel 2.2 CDI viti 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:48
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2148.00
Viti :
2001
ID e produktit :
135190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Mercedes C220 viti i prodhimit 2001 dizel 2,2 CDI posedon : klim , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , paqyre elektronik , goma te reja , fellne te aluminit , i regjistruar ne rks nje vit regjistrim , ne gjendje teknike shum shum te mir , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 213 279
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »