SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Sprinter
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
135191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Sprinter i ardhur nga Gjermonia
Informata rreth publikuesit
Haxhi
Drenas
049307092
Gllobar [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »