SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO DESIGN SELECTION
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:02
Lloji :
Audi A8
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
164,000
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
2011
ID e produktit :
135192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra zez metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , komadnat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur , ulset me ngrohje para dhe mbrapa ,
ulset sport , ulset elektrike dhe memory , dritat LED para dhe mbrapa ,lart i hapur SHIBER
dritat BI XENON MATRIX HEADLIGHTS sistem , dyert me magnet ( SOFT CLOSE ) ,
kamer, PERDE , bordkompjuter ,
navigacion GPS TV HD , tempomat , mbajtesin e distances DISTRONIC , zerimin BOSE , radio CD SD ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
Senzorat e tejkalimit , amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC ,
vet parkim (PARK ASIST) , abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
fellne ETJ FULL OPSIONE
Tel: +386 49 400 503, +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »