SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Bora 1.9 TDI 00
Çmimi :
€3,750.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt
Lloji :
Volkswagen Bora
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
135194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Bora 1.9 TDI Viti 2000 di te kuqe dhe 6 shpejtsi
I regjistruar deri me 21/07/2017
I paisur me
Klim
Abs
Mbyllje qendrore me pult
Dritaret me rryme
Alu fellne 15 coll
Asr
Ulset me nxemje
Si dhe i servisuarPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044600953
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »